28.04.2025 17:00 0 WGC / KPP Tczew
Zguba została znaleziona w miejscowości Tczewskie Łąki i zabezpieczona przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. Dzielnicowy prowadzi działania w celu odnalezienia właściciela.
Mieszkanka miejscowości Tczewskie Łąki zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, informując o znalezieniu kluczy z pilotem. Do zdarzenia doszło 22 kwietnia 2025 roku.
Kobieta przekazała, że dwa dni wcześniej odnalazła zgubę leżącą na jednej z ulic w Tczewskich Łąkach. Zabezpieczone klucze zostały zdeponowane w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie.
Wszelkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela, proszone są o kontakt z dzielnicowym, asp. Krzysztofem Chabowskim pod numerem telefonu 571 335 279.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.