19.03.2025 10:00 0 WGC / GK Gryf Tczew
Zawodnik Grupy Kolarskiej Gryf Tczew wziął udział w wyścigu XC Cytadela w Grudziądzu, rozgrywanym w formule olimpijskiego Cross Country. Zajął 10. miejsce w klasyfikacji OPEN oraz 3. lokatę w kategorii M3.
W ubiegłą niedzielę, 16 marca, w Grudziądzu odbył się wyścig XC Cytadela, rozgrywany w formule olimpijskiego Cross Country. W zawodach wystartował Krzysztof Jankowski, reprezentujący Grupę Kolarską Gryf Tczew. Trasa była wymagająca – błoto i liczne trudności techniczne utrudniały rywalizację.
Mimo trudnych warunków Jankowski ukończył wyścig na 10. miejscu w klasyfikacji OPEN oraz 3. pozycji w kategorii wiekowej M3.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.