05.03.2025 12:00 0 WGC / Gmina Kaliska
Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki oraz pracownicy urzędu i jednostek samorządowych, poinformowali o śmierci Leszka Burdyńskiego. Msza pogrzebowa odbędzie się w kościele pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku Chełmie, a ceremonia pochówku na cmentarzu Srebrzysko.
Jak poinformowała Gmina Kaliska, zmarł Leszek Burdyński, wieloletni pracownik Urzędu Gminy w Kaliskach. Informację o jego śmierci przekazali wójt Sławomir Janicki oraz współpracownicy, składając kondolencje rodzinie i bliskim.
Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek, 7 marca 2025 roku, o godzinie 10:00 w kościele pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej, mieszczącym się przy ul. Cieszyńskiego 1 w Gdańsku Chełmie. Następnie o godzinie 11:30 w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko w Gdańsku odbędzie się ceremonia pogrzebowa.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.