08.10.2024 15:00 0 WGC / KPP Tczew

Policjanci łowili ryby. 'Stanęli w szranki, walcząc o puchary i medale'

W Jeleniu (gmina Gniew) odbyły się I Feederowe Grand Prix Policjantek i Policjantów województwa pomorskiego.

W sobotę, 5 października na łowisku Jeleń funkcjonariusze stanęli w szranki, walcząc o puchary i medale.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Tczewie, uczestnicy rywalizowali o puchary Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów KWP w Gdańsku oraz Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów KPP w Tczewie.

W imprezie wzięli udział zarówno doświadczeni wędkarze, jak i ci, którzy traktują wędkowanie jako formę relaksu po służbie. Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, który obejmował medal, dyplom oraz przedmioty wędkarskie. Zawody zakończyły się uroczystym wręczeniem pucharów i wyróżnień dla najlepszych wędkarzy – podaje Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.

I miejsce zdobył Wiesław Troka z Policyjnego Koła PZW w Gdyni. Puchar Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów KWP w Gdańsku zdobył Kamil Maciejczyk z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, natomiast puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów KPP w Tczewie wywalczył Przemysław Bielang z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.