Politycy nie zabijajcie polskich mediów

09.07.2024 16:00 0 MS/Starogard Gdański

Przerwa w dostawie ciepła w Starogardzie Gdańskim. Kiedy i gdzie?

Pixabay

Biuro Obsługi Klienta Grupy GPEC w Starogardzie Gdańskim informuje mieszkańców o planowanej przerwie w dostawie ciepła, obejmującej również ciepłą wodę. W związku z awarią systemu ciepłowniczego GPEC EKSPERT, dostawa ciepła zostanie tymczasowo wstrzymana.

Terminy przerwy

Przerwa w dostawie ciepła przewidziana jest od godziny 22:00 dnia 9 lipca 2024 r. do godzin porannych dnia 10 lipca 2024 r.

Obszar dotknięty przerwą

Powyższa informacja dotyczy następujących budynków w Starogardzie Gdańskim:

ul. Ks. Piotra Ściegiennego 11

ul. Ks. Piotra Ściegiennego 13

ul. Ks. Piotra Ściegiennego 9

ul. Fryderyka Chopina 2

ul. Fryderyka Chopina 4

ul. Fryderyka Chopina 6 A-B

Przeprosiny i zobowiązania

Biuro Obsługi Klienta Grupy GPEC przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające z przerwy w dostawie ciepła. Firma zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby zminimalizować czas trwania przerwy i jak najszybciej przywrócić normalne funkcjonowanie systemu.

Biuro Obsługi Klienta Grupy GPEC wyraża nadzieję, że mieszkańcy wykażą zrozumienie w zaistniałej sytuacji i prosi o cierpliwość oraz wyrozumiałość. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, klienci mogą kontaktować się z biurem obsługi klienta.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...