Politycy nie zabijajcie polskich mediów

06.07.2024 21:10 6 TS/mat. pras.

Poznaliśmy Miss Polski 2024! Czy korona powędrowała do mieszkanki Pomorza? |ZDJĘCIA

mat. pras.

Wielki Finał Konkursu Miss Polski 2024 zakończony. Miss Polski 2024 została Kasandra Zawal z województwa wielkopolskiego.

Gala Finałowa konkursu Miss Polski 2024 odbyła się 5 lipca w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu w województwie małopolskim. W finale wystąpiły 32 finalistki, dwie reprezentantki każdego z województwa.

Kandydatki zobaczyliśmy w kilku choreografiach i pokazach. Dziewczyny zaprezentowały się w sukienkach od Portia and Scarlett- australijskiej marki współpracującej także z Miss Supranational, w kreacjach od polskich marek Lou i Victoria Store, w sukniach wieczorowych i ślubnych od Izabeli Janachowskiej oraz w kostiumach kąpielowych od marki Relleciga Polska. O makijaż finalistek zadbał Paweł Borkowski wraz ze swoim teamem i marką Estee Lauder Polska. Marka Revlon Polska natomiast i fryzjerzy Marcina Kamińskiego zajęli się włosami uczestniczek - mówi Dominika Staniaszek, rzecznik prasowy konkursu Miss Polski.

Miss Polski 2024 została Kasandra Zawal z województwa wielkopolskiego. 28-latka na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako dziennikarka dla jednej z największych redakcji w Polsce. Pisze najczęściej o tematyce lifestylowej, zdrowotnej i urodowej, chociaż przyznaje, że najbliższa jest jej problematyka społeczna.

Jest utalentowana artystycznie, jej największą pasją jest śpiew, robi to odkąd pamięta. Jako nastolatka była doceniania na ogólnopolskich konkursach wokalnych. Podczas studiów udzielała się w wielu projektach artystycznych, takich jak reklamy, teledyski czy filmy krótkometrażowe. Pisze nie tylko w pracy, ale także w domu na razie do szuflady własną poezję. Grała również w teatrze niezależnym, z którym jeżdżąc po Polsce poruszała tematykę depresji wśród młodych ludzi. Od kilku miesięcy razem ze swoim przyjacielem wspólnie tworzą muzykę- Kasandra śpiewa, a on gra na gitarze. Najważniejsze jest dla niej akceptowanie wewnętrznego głosu i postępowanie w zgodzie ze sobą. Kasandra stawia na świadomy samorozwój, dzięki któremu w przyszłości będzie mieć możliwości, żeby pomagać innym.

Dalsze tytuły zdobyły kolejno:

  • Wicemiss Polski 2024: Weronika Kietlińska (woj. warmińsko-mazurskie)

  • Wicemiss Polski 2024: Zuzanna Śladowska (woj. mazowieckie)

  • Wicemiss Polski 2024: Zuzanna Balonek (woj. małopolskie)

  • Wicemiss Polski 2024: Karolina Grabowska (woj. podlaskie)

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...