Politycy nie zabijajcie polskich mediów

07.07.2024 13:00 0 MS/Starogard Gdański

Starogardzki korowód. Kreatywność i zaangażowanie nagradzane przez władze miasta

Zdjęcie: Magdalena Nowak

Zastępca prezydenta Starogardu, Maciej Kalinowski, spotkał się z uczestnikami Starogardzkiego Korowodu, którzy zdobyli uznanie podczas minionych Dni Starogardu Gdańskiego. Spotkanie miało na celu uhonorowanie grup, które swoją oryginalnością, inwencją i kreatywnością zachwyciły jury.

Wśród wyróżnionych znalazły się:

Akademia Jeździecka Ale Jazda

Dzienny Dom „Senior+”

Senior Retro z Ogniska Pracy Pozaszkolnej

Środowiskowy Dom Samopomocy Gminy Miejskiej Starogard Gdański – zwycięzcy ubiegłorocznego Korowodu.

Podczas ceremonii wręczenia nagród, prezydent Kalinowski przekazał uczestnikom upominki i dyplomy. Wyraził również wdzięczność za ich udział oraz podkreślił znaczenie zaangażowania różnych grup społecznych, które wnosiły pozytywną energię do wydarzenia.

Jak sami widzicie z roku na rok uczestników Korowodu jest coraz więcej co nas bardzo cieszy. Dumni jesteśmy z faktu ile pracy w to wkładacie. Mam nadzieję, że wszystkim Państwu Dni Starogardu Gdańskiego się podobały i już dziś zapraszam na obchody w kolejnym roku. Dziękuję wszystkim za uśmiechy, piękne stroje i ogromną pracę, którą włożyliście w to jakże ważne dla nas wszystkich wydarzenie – powiedział Zastępca Prezydenta miasta Maciej Kalinowski.

Starogardzki Korowód stał się symbolem integracji i wspólnoty, ukazującym bogactwo talentów oraz pasji mieszkańców miasta. Uroczystość ta nie tylko celebruje kulturalne dziedzictwo Starogardu Gdańskiego, ale również inspiruje do dalszego angażowania się w życie społeczności lokalnej.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...