Politycy nie zabijajcie polskich mediów

05.07.2024 14:00 0 MS/OSiR w Starogardzie Gdańskim

Wakacyjne emocje w OSIR Starogard Gdański. Pełen program letnich atrakcji

Pixabay

OSIR Starogard Gdański przygotował bogaty program wydarzeń na lato, pełen emocji, sportowych wyzwań i atrakcji dla całej rodziny. Sprawdźcie, co czeka na Was w najbliższych tygodniach i dołączcie do nas, aby spędzić niezapomniane wakacje!

Harmonogram wydarzeń

6-7 lipca. Monster Truck Show

Na parkingu przy Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby odbędzie się niesamowite Monster Truck Show. Potężne pojazdy, zapierające dech w piersiach akrobacje i mnóstwo emocji!

10 lipca. Akcja Lato + Animacje dla gości z miasta partnerskiego Borysław

Na Letnich Basenach Miejskich odbędzie się dzień pełen animacji i zabaw w ramach Akcji Lato, specjalnie przygotowany dla gości z miasta partnerskiego Borysław.

11 lipca. Rozpoczęcie warsztatów wspinaczkowych

Warsztaty wspinaczkowe, które odbędą się na Ścianie Wspinaczkowej OSIR, to doskonała okazja, aby nauczyć się podstaw wspinaczki i sprawdzić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów.

19 lipca. Nocne wspinanie w stylu taternickim

Nocne wspinanie w stylu taternickim pozwoli Wam przeżyć przygodę i spróbować swoich sił w trudniejszych warunkach.

22 lipca – 2 sierpnia. Akcja Lato z OSiR-em

Miejska Hala Sportowa im. A. Grubby będzie miejscem, gdzie odbędzie się Akcja Lato z OSiR-em. Codziennie czekają na Was różnorodne zajęcia sportowe i rekreacyjne, które umilą Wam wakacyjne dni.

24-28 sierpnia. Letni Festiwal Dmuchańców

Na Boisku Sztucznym przy Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby odbędzie się Letni Festiwal Dmuchańców. To wspaniała zabawa dla dzieci, pełna atrakcji i kolorowych dmuchańców. Szczegóły już wkrótce.

26-28 lipca. II Memoriał Macieja Olszewskiego

Na Boiskach Piaszczystych im. Macieja Olszewskiego odbędą się Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gdańskiego w siatkówce plażowej z KaEmKa Starogard Gdański. To wydarzenie sportowe przyciągnie najlepszych zawodników i miłośników siatkówki plażowej.

2 sierpnia. Kociewskie zawody wspinaczkowe

Ściana Wspinaczkowa OSiR będzie miejscem zmagań podczas Kociewskich zawodów wspinaczkowych. Pokażcie swoje umiejętności i zawalczcie o zwycięstwo!

14 sierpnia. Nocny Turniej Tenisa Ziemnego

Korty tenisowe na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny zapraszają na nocny turniej tenisa ziemnego. To wyjątkowa okazja, aby zmierzyć się z najlepszymi graczami w klimatycznej atmosferze.

Sierpień. Hawaii Party dla dzieci

Na Letnich Basenach Miejskich odbędzie się Hawaii Party dla dzieci. Kolorowe stroje, muzyka i zabawy – wszystko to sprawi, że dzieci poczują się jak na prawdziwej hawajskiej plaży. Szczegóły wkrótce.

Sierpień. Spotkanie pod żaglami dla seniorów

Letnie Baseny Miejskie będą również gościć seniorów na spotkaniu pod żaglami. To wspaniała okazja do relaksu i integracji. Więcej informacji już wkrótce.

22-25 sierpnia. XII Między Narodowy Turniej Piłki Nożnej Deyna Cup Junior 2024

Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny będzie areną zmagań młodych piłkarzy podczas Między Narodowego Turnieju Piłki Nożnej Deyna Cup Junior 2024. Przyjdźcie kibicować i wspierać przyszłe gwiazdy piłki nożnej.

24 sierpnia. XXVIII Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby

Miejska Hala Sportowa im. A. Grubby zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby. To już XIX Memoriał, który przyciąga najlepszych zawodników z całej Polski.

Darmowe Wejścia na Boiska Piaszczyste im. M. Olszewskiego

Boiska Piaszczyste im. Macieja Olszewskiego są dostępne codziennie za darmo. Rezerwacje można dokonać przez Facebooka KaEmKa lub telefonicznie pod numerem 505-152-178.

Lato z OSIR Starogard Gdański to czas pełen różnorodnych aktywności i niezapomnianych wrażeń. Harmonogram wydarzeń jest bogaty i zróżnicowany, zapewniając atrakcje dla każdej grupy wiekowej. Od emocjonujących pokazów Monster Trucków, przez warsztaty wspinaczkowe i turnieje sportowe, aż po festiwale i animacje – każdy znajdzie coś dla siebie. Aktywne i radosne wakacje czekają na wszystkich odwiedzających!

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...