Politycy nie zabijajcie polskich mediów

06.07.2024 08:00 0 WGC / Miasto Tczew

Wrócili z Chorwacji z nagrodami. Sukces młodzieży z Tczewa

fot. UM Tczew. Zawodnicy klubu spotkali się z władzami miasta

Zawodnicy Sportowego Klubu Karate Senshi z sukcesami wrócili z Turnieju Młodzieżowego Ligi Światowej, który odbywał się w miejscowości Porec w Chorwacji.

W zawodach brało udział 3700 zawodników z 74 krajów. Tczewianie wrócili z brązowym medalem wywalczonym przez Adriannę Meller – to już czwarty medal ligi światowej na jej koncie. Tczewianka stoczyła 6 trudnych pojedynków z mistrzami światowego karate w kat. 47 kg. Dobre wyniki osiągnęli także pozostali zawodnicy tczewskiej ekipy – m.in. Kacper Mazurowski i Maciej Dąbek.

Ogromne brawa należą się wszystkim - zawodnikom i trenerom, a także rodzicom, którzy wspierają sportowe pasje swoich dzieci – dodaje Łukasz Brządkowski, prezydent Tczewa.

W tczewskim ratuszu z młodymi zawodnikami i trenerami spotkał się prezydent Łukasz Brządkowski i wiceprezydentka Tczewa, Joanna Grabowska.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...