Politycy nie zabijajcie polskich mediów

04.07.2024 16:00 0 MS norda-fm

Czy wydawanie gier stołowych się opłaca? Rozmowa z BlackMonk Games w 'Gra się!'

NordaFM

W najnowszym odcinku audycji "Gra się!" zanurzymy się w fascynujący świat wydawania gier. Naszym gościem będzie Maciej Jesionowski, przedstawiciel renomowanego wydawnictwa BlackMonk Games, które specjalizuje się w wydawaniu gier planszowych i fabularnych.

W trakcie rozmowy poruszymy wiele ciekawych tematów związanych z branżą gier. Dowiemy się między innymi, jakie wyzwania stoją przed wydawcami gier oraz jak wygląda proces wydawniczy w Polsce.

Omówimy szczegóły dotyczące tworzenia gier planszowych oraz RPG-ów, które zyskują coraz większą popularność wśród graczy na całym świecie.

Jednym z punktów programu będzie rozmowa o grach paragrafowych. Nasz gość wyjaśni, czym są te nietypowe gry, które łączą elementy książki z mechaniką gry.

Nie zabraknie również pytań o opłacalność wydawania gier.

Najnowszy odcinek "Gra się!" z udziałem Macieja Jesionowskiego, przedstawiciela BlackMonk Games już 4 lipca, o 21:30 w radiu NordaFM.

Odcinków "Gra się!" można również posłuchać w serwisie Spotify

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej), strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...