Politycy nie zabijajcie polskich mediów

04.07.2024 09:00 0 WGC

'Joga w parku' dalej w Tczewie! Kiedy kolejne spotkania?

fot. archiwum prywatne nauczycielki jogi

Dobra wiadomość dla wielbicieli jogi na świeżym powietrzu. Joga w parku za Centrum Kultury i Sztuki będzie odbywać się także w lipcu! W jakich terminach?

Cykliczne spotkania dla tych, którzy lubią korzystać ze świeżego powietrza i łączyć go z głębokim oddechem i ruchem, będą odbywać się co piątek, o 18:00 w parku za budynkiem Centrum Kultury i Sztuki. To kontynuacja zajęć, z których można było skorzystać w czerwcu.

Joga w parku - zajęcia poprowadzone w cieniu drzew, lub w słońcu - rozłożymy się w takim miejscu, aby każdy mógł skorzystać z pogody tak jak lubi! Ćwiczymy za budynkiem CKiS, także nie musisz obawiać się - ciekawskich spojrzeń – zachęca do przybycia organizatorka, nauczycielka jogi Dominika Dziemidowicz.

Dla kogo jest joga?

Dominika Dziemidowicz, nauczycielka jogi podaje, że joga jest zdecydowanie dla każdego.

Zajęcia, które prowadzę to garść kluczowych informacji jak wejść do poszczególnych pozycji i co zrobić, aby było nam w niej po prostu wygodnie - dodaje nauczycielka jogi.

Ze sobą wziąć należy dobry humor, wygodne ubranie oraz matę lub koc.

Korzyści zdrowotne

Joga wpływa na wiele aspektów naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Jej regularne praktykowanie pomaga rozciągnąć mięśnie i poprawić zakres ruchu w stawach. Eksperci podają, że praktyka jogi może zmniejszyć przewlekły ból, szczególnie w dolnej części pleców. Ponadto, joga obejmuje techniki oddechowe i medytacyjne, które pomagają w redukcji stresu i poprawie samopoczucia.

Spotkania w Tczewie będą odbywać się co piątek, przez cały lipiec. Start o 18:00.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...