Politycy nie zabijajcie polskich mediów

01.07.2024 08:00 0 MS/Starogard Gdański

Aktywność fizyczna na pierwszym planie. Wsparcie dla Klubu Karate Kyokushin w Starogardzie Gdańskim

Zdjęcie: Anna Więckiewicz

Miasto Starogard Gdański wsparło projekt Kwidzyńskiego Klubu Kyokushin Karate NIPPON. Prezydent Starogardu Gdańskiego, Janusz Stankowiak, i Prezes Klubu, Maciej Kaczyński, podpisali umowę dotyczącą tego wsparcia.

Wsparcie dla rozwoju sportu

Kwidzyński Klub Kyokushin Karate NIPPON, będący członkiem Polskiego Związku Karate oraz International Karate Organisation (IKO) z siedzibą w Tokyo, realizuje projekt skierowany do mieszkańców Starogardu Gdańskiego. Inicjatywa, zaplanowana na wrzesień i październik br., obejmuje dzieci, młodzież i dorosłych, promując zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

[news]65252[news]

Promowanie zdrowego stylu życia

Projekt zakłada prowadzenie treningów Karate Kyokushin, które będą alternatywą dla spędzania czasu przed smartfonami. Treningi mają na celu promocję zdrowego stylu życia, wolnego od uzależnień i nałogów, a także rozwijanie dyscypliny i samodyscypliny wśród uczestników.

Profesjonalna kadra

Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Karate, co gwarantuje wysoki poziom szkolenia i bezpieczeństwa uczestników. Dzięki wsparciu miasta, treningi będą mogły odbywać się w nowoczesnych warunkach, co z pewnością przyciągnie wiele osób zainteresowanych Karate Kyokushin.

Wsparcie Starogardu Gdańskiego dla Kwidzyńskiego Klubu Kyokushin Karate NIPPON jest krokiem w stronę promowania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców miasta. Dzięki tej inicjatywie, dzieci, młodzież i dorośli będą mieli okazję do rozwijania swoich umiejętności w Karate Kyokushin, zyskując przy tym nowe hobby i zdrowe nawyki.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...