Politycy nie zabijajcie polskich mediów

15.06.2024 14:00 6 TS

Walczą o koronę Miss Polski 2024. Wśród nich mieszkanka Pomorza. Za kandydatkami pierwsze zgrupowanie

źródło: mat. organizatora

Jubileuszowa 35-ta Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024, podczas której zobaczymy wszystkie 32 finalistki odbędzie się na początku lipca w Małopolsce. Za kandydatkami walczącymi o koronę Miss Polski pierwsze zgrupowanie. Wśród nich jest mieszkanka Pomorza. Zobaczcie zdjęcia.

Od poniedziałku, 10 czerwca 2024 roku, finalistki miss Polski 2024 stacjonowały w województwie małopolskim, w Krynicy- Zdroju przygotowując się do Gali Finałowej.

W planie pierwszego zgrupowania znalazło się wiele urokliwych i ciekawych miejsc w województwie małopolskim, które dziewczyny miały okazję zobaczyć. W środę finalistki zwiedziły mury zamku w Muszynie, który kilka lat temu został odbudowany, a legendy i historie zamku opowiadał naszym finalistkom przewodnik w stroju szlachcica. Pomimo niesprzyjającej pogody kolejnym przystankiem był piękny Park w Muszynie, pełen zieleni, roślin i stawów. Jedną z największych atrakcji Ogrodów Tematycznych były jednak alpaki- południowoamerykańskie zwierzęta. Dziewczyny mogły wejść do ich zagrody, zrobić zdjęcia, a nawet nakarmić. Wizytę w parku zakończył odpoczynek w Lawendowym Ogrodzie - mówi Dominika Staniaszek, rzecznik prasowy konkursu Miss Polski.

Kolejne zgrupowanie Finalistek Miss Polski 2024 już 24 czerwca. Rozpocznie ono już ostatnie przygotowania przed Galą Finałową. Jubileuszowa 35-ta Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024, podczas której zobaczymy wszystkie 32 finalistki odbędzie się 5 lipca w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwej Małopolsce. Koronę laureatce przekaże Angelika Jurkowianiec - Miss Polski 2023.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...