Politycy nie zabijajcie polskich mediów

14.06.2024 21:55 9 PM/Policja

Nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! Szukają kierowcy fiata

Fot. mat.pras.

Pojawił się nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. W piątek (14 czerwca) stołeczni policjanci wydali ważny w sprawie komunikat. Związek z zaginięciem może mieć kierowca białego fiata.

Stołeczni policjanci prowadzący poszukiwania Iwony Wieczorek uzyskali informację, że związek z zaginięciem kobiety może mieć kierowca białego Fiata. Każdy, kto ma informację na jego temat, proszony jest o kontakt z policją.

W sprawie zaginionej Iwony Wieczorek pojawił się nowy trop, który może pomóc w wyjaśnieniu tajemniczego zaginięcia sprzed 14 lat. Policjanci ze stołecznego Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw, którzy prowadzą tę sprawę, uzyskali informację, że związek z zaginięciem kobiety może mieć kierowca białego fiata cinquecento - czytamy w policyjnym komunikacie.

Fot. Policja

Funkcjonariusze informują, że pojazd przemieszczał się 17 lipca 2010 roku o godzinie 5:07 w Gdańsku ulicą Pomorską w rejonie Parku Reagana.

Czynności w tej sprawie wykonywane są pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie - informuje policja.

Każda osoba, która ma informacje o wspomnianym samochodzie i jego kierowcy, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania na nr tel. 506582722, bądź kontakt z najbliższą jednostką policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...