Politycy nie zabijajcie polskich mediów

12.06.2024 13:00 6 TS/KMP Gdynia

Oszustwo na szkodę banku. Jeżeli rozpoznajecie osobę ze zdjęcia, skontaktujcie się z policją

źródło: KMP Gdynia

Mężczyzna miał dopuścić się oszustwa na szkodę jednego z banków. Policjanci poszukują osoby widocznej na zdjęciu, która może mieć związek z tą sprawą. Jeżeli rozpoznajecie mężczyznę ze zdjęcia, to stróże prawa proszę o kontakt.

Jak przekazuje oficer prasowy w Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni, podkom. Jolanta Grunert do zdarzenia doszło w Gdyni. Sprawca wprowadził w błąd pracownika placówki co do tożsamości, podpisał umowę pożyczki gotówkowej i doprowadził przez to do 'niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi' na 74 tysiące złotych.

Na podstawie zabezpieczonego monitoringu ustalono, że sprawcą tego przestępstwa może być mężczyzna w wieku około 30-40 lat, 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, krótkimi, ciemnymi włosami, zarostem w postaci wąsów i brody. W dniu zdarzenia miał na sobie czerwoną kurtkę z kapturem oraz ciemne spodnie - informuje podkom. Jolanta Grunert.

Dotychczas nie udało się policjantom ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni pod nr tel. 47-74-21-415 (prowadzący sprawę) lub na numer alarmowy 112.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...