Były służbowy samochód miasta Tczew na sprzedaż. Licytacja Fiata Freemonta

piątek, 24 maja 2024, 06:00
Zdjęcie: Małgorzata Mykowska
Zdjęcie: Małgorzata Mykowska

1 czerwca podczas Festynu Samorządowo-Komunalnego na bulwarze nad Wisłą, oprócz licznych atrakcji dla najmłodszych i koncertów, odbędzie się licytacja wyjątkowego pojazdu – Fiata Freemonta. Samochód ten służył przez dwie kadencje Mirosławowi Pobłockiemu, a także wielu znanym postaciom, wyjeżdżając w liczne delegacje.

Szczegóły pojazdu

Fiat Freemont to samochód z rocznika 2014, który posiada następujące parametry:

Przebieg: 234 800 km

Pojemność skokowa: 1 956 cm³

Silnik: Diesel, moc 170 KM

Skrzynia biegów: Automatyczna

Napęd: 4x4

Typ nadwozia: SUV

Liczba drzwi: 5

Liczba miejsc: 7

Kolor: Perła

Zainteresowani licytacją będą mieli możliwość obejrzenia pojazdu w następujących terminach:

22 maja 2024 w godzinach 14:30 – 15:30 przy Urzędzie Miejskim, Pl. Piłsudskiego 1. 29 maja 2024 w godzinach 10:00 – 11:00 przy Urzędzie Miejskim, Pl. Piłsudskiego 1.

Fiatem Freemontem jeździli między innymi:

Prof. Ryszard Karczykowski i Prof. Kazimierz Denek – Honorowi Obywatele Miasta Tczewa

Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Michał Milowicz – znani aktorzy

Grażyna Brodzińska – śpiewaczka

Prof. Tadeusz Linkner – naukowiec

Mieczysław Struk i Jacek Karnowski – politycy

Festyn pełen atrakcji

Oprócz licytacji samochodu, festyn będzie obfitował w liczne atrakcje dla całych rodzin. Na najmłodszych czekają różnorodne zabawy, gry, warsztaty oraz dmuchańce. Dla starszych przygotowane są koncerty oraz występy artystyczne. Będzie także strefa gastronomiczna, oferująca smakołyki i napoje.

Festyn Samorządowo-Komunalny na bulwarze nad Wisłą to doskonała okazja do wspólnego świętowania i wsparcia szczytnego celu poprzez udział w licytacji Fiata Freemonta. Cena wywoławcza pojazdu to 35 800 zł, a jego wyjątkowa historia i solidne parametry techniczne czynią go atrakcyjną propozycją.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Wiadomości

Zignorowali sądowe zakazy. Jeden miał dożywotni, drugi złamał już piąty
piątek, 4 września 2026

Zignorowali sądowe zakazy. Jeden miał dożywotni, drugi złamał już piąty

Zbiornik już gotowy. Inwestycja kosztowała ponad 4,2 mln zł
piątek, 4 września 2026

Zbiornik już gotowy. Inwestycja kosztowała ponad 4,2 mln zł

Poznała w internecie „amerykańskiego żołnierza”. Straciła blisko 450 tysięcy złotych
piątek, 4 września 2026

Poznała w internecie „amerykańskiego żołnierza”. Straciła blisko 450 tysięcy złotych

Zero alkoholu i dodatkowe zakazy. Nowe zasady dla świeżo upieczonych kierowców
piątek, 4 września 2026

Zero alkoholu i dodatkowe zakazy. Nowe zasady dla świeżo upieczonych kierowców

Nocne poszukiwania 17-latka
czwartek, 3 września 2026

Nocne poszukiwania 17-latka

Niebezpieczna jazda w terenie zabudowanym. Jeden z kierowców miał cofnięte uprawnienia
czwartek, 3 września 2026

Niebezpieczna jazda w terenie zabudowanym. Jeden z kierowców miał cofnięte uprawnienia

Bezpieczna droga do szkoły. Policjanci prowadzą wzmożone kontrole
środa, 2 września 2026

Bezpieczna droga do szkoły. Policjanci prowadzą wzmożone kontrole

Straż Miejska świętuje 35-lecie. Wyróżniono funkcjonariuszy
środa, 2 września 2026

Straż Miejska świętuje 35-lecie. Wyróżniono funkcjonariuszy

Miał spędzić 482 dni w areszcie. Został zatrzymany
środa, 2 września 2026

Miał spędzić 482 dni w areszcie. Został zatrzymany

Dożynki 2026 r. W Sztumie podziękujemy za tegoroczne plony
Materiał partnera
środa, 2 września 2026

Dożynki 2026 r. W Sztumie podziękujemy za tegoroczne plony

Nasze kamery

Zobacz wszystkie →