19.04.2024 14:00 0 MS/GCK Czersk

Kto wstąpi na scenę? Zmagania talentów w Czersku

Pixabay

Zbliża się wyjątkowe wydarzenie kulturalne - Gminny Konkurs Talentów, organizowany przez Gminne Centrum Kultury w Czersku. Jeśli masz ukryty talent, który chcesz pokazać światu lub marzysz o scenicznej chwili, to jest właśnie Twój moment! Niezależnie od tego, czy jesteś wokalistą, tancerzem, instrumentalistą, aktorem czy posiadasz inne niezwykłe talenty - ta scena jest dla Ciebie!

Szansa na wyłonienie nowych talentów

Celem konkursu jest nie tylko popularyzowanie działań artystycznych, ale także rozwijanie kreatywności młodzieży i dorosłych, promowanie nowych talentów oraz alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Konkurs stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania różnorodnych umiejętności artystycznych w środowisku gminy Czersk.

Jak wziąć udział?

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać kartę zgłoszeniową oraz krótki film przedstawiający Twoje umiejętności na adres mailowy [email protected] do dnia 28 kwietnia 2024 roku. Zgłoszenia można także dostarczyć osobiście do Gminnego Centrum Kultury w Czersku. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizatorzy wyłoni uczestników, którzy wezmą udział w finale konkursu.

Nagrody i wyróżnienia

W konkursie zostaną wyłonieni zwycięzcy oraz przyznane zostaną nagrody i wyróżnienia. Jury konkursu składać się będzie z osób bezstronnych. Decyzja jury oraz organizatora jest ostateczna i niepodważalna.

Do zobaczenia na scenie!

Nie zwlekaj - zgłoś się już dziś i daj się poznać światu swoim talentem! Miej świadomość, że twój występ może przyczynić się do ozdobienia kulturalnego krajobrazu gminy Czersk. Do zobaczenia na scenie!

Termin realizacji: 4 maja 2024 roku Miejsce realizacji: Dom Kultury im. Jerzego Warczaka w Czersku Szczegółowe informacje: GCK w Czersku

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...