16.04.2024 12:30 0 ab

Ciało nieznanego mężczyzny. Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok

fot. KMP Gdańsk

Policjanci prowadzą czynności identyfikacyjne nieznanego mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione 22 lutego 2024 r przy ul. Brzegi w Gdańsku. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami.

Podczas zdarzenia wykluczono udział osób trzecich. Mężczyzna ubrany był w buty trekkingowe/trzewiki w kolorze piaskowym, granatowe spodnie typu jeans, granatowy sweter i granatową kurtkę jesienną. Miał przy sobie torbę sportową, którą widać na złączonej fotografii – mówi podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Gdańsku ul. Platynowej 6F pod numerem telefonu: 47 741 67 22. Informacje można także przekazać, pisząc na adres poczty: [email protected].

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...