21.02.2024 12:00 2 TS

Znana piosenkarka została opiekunem mieszkańca gdańskiego ZOO Gdańsku

zdjęcie ilustracyjne/pixabay

Hipopotam Sapo z Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego ma wyjątkowego opiekuna. Mieszkańca zoo zaadoptowała polska piosenkarka Sanah.

W sieci można już wysłuchać i obejrzeć najnowszy klip Sanah zatytułowany 'hip hip hura'. I to właśnie ta piosenka w związku ze swoimi słowami związana jest z jednym z mieszkańców Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego.

Hip hip hip hip hip hip hura! Cieszę się, że już mogę się z Wami podzielić tym utworkiem. Sapoh mówi, że mu się podoba ufff. Mam nadzieję, że Wam też choć troszkę przypadnie do gustu - pisze w swoich mediach społecznościowych Sanah.

Hipopotamek karłowaty o imieniu Sapo zyskał wyjątkowego opiekunka. Została nim 26-letnia popularna polska wokalistka.

Nie tylko wielkie nazwiska mogą zostać honorowym opiekunek zwierząt w gdańskim zoo. Każdy z was może dołączyć do Sanah i mieć pod opieką swoje zwierzę - informuje GOZ.

Dodajmy, że w gdańskim zoo mieszkają dwa hipopotamy karłowate (jest to mniejszy gatunek hipopotama). Hipopotamki są mniejsze, ważą od 180 do 275 kg.

Posłuchajcie piosenki Sanah 'hip hip hura':

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.