28.11.2023 12:34 1 MS/CKiS w Tczewie

Program Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Co ciekawego w grudniu?

Zdjęcia CKiS w Tczewie

Grudzień w Tczewie obfituje w atrakcje. Każda z nich może rozgrzać w te zimne dni. Co przygotowało CKiS w Tczewie? Wybraliśmy kilka pozycji, które naszym zdaniem będą najciekawsze!

Mój ulubiony wiersz

Grudniowy program zaczynamy od konkursu recytatorskiego. Jak czytamy na stronie organizatora: "Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z powiatu tczewskiego, którzy lubią recytować i dobrze czują się na scenie." Młodzież zaprezentuje swoje ulubione wiersze. Prezentacje mają między innymi uczyć rywalizacji w przyjaznej atmosferze, a także rozbudzać wrażliwość na piękno poezji. Konkurs odbędzie się 4 grudnia 2023 r. Zacznie się o godz. 09:00. Zapraszamy do Klubu Muzycznego w CKiS. Wstęp darmowy.

Hip-hop

9 grudnia odbędzie się Hip-Hop Essence Tczew vol.3. Usłyszymy artystów mikrofonu z Tczewa i nie tylko. Zagrają między innymi Fellow, SebixoN, Nejtvn. Wydarzenie poprowadzą Teraz Ja oraz Herbiarz. Wydarzenie biletowane. Start o godzinie 19:00.

Alicja Majewska

Już następnego dnia tczewskie CKiS proponuje zmianę muzycznego klimatu. Gwiazda polskiej piosenki Alicja Majewska wystąpi z koncertem promującym najnowszą płytę "Piosenki Korcza i Andrusa". Usłyszymy utwory refleksyjne, ale pogodne. Wszystkie teksty napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus. Bilety dostępne w Kasie Centrum Kultury i Sportu. Zapraszamy 10 grudnia 2023 r na godz. 18:00.

Andrzej Poniedzielski

Naszą ostatnią propozycją jest występ satyryka i poety Andrzeja Poniedzielskiego. Artysta 16 grudnia będzie promował najnowszą płytę, zatytułowaną "BA". Podczas tego wieczoru usłyszymy zarówno utwory z najnowszej płyty, jak i z poprzednich. Zapowiada się mnóstwo inteligentnej satyry. Zapraszamy na godzinę 18:00. Bilety do kupienia w CKiS.

To oczywiście nie wszystko, co Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem na stronie organizatora.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...