28.11.2023 09:06 0 MS/Starogard Gdański

Jarmark Świąteczny w Starogardzie Gdańskim wkrótce startuje. Jakie będą atrakcje?

Zdjęcia Starogard Gdański

Do świąt zostało mniej niż miesiąc. Starogard Gdański wpisuje się w atmosferę, którą czuć już niemal na każdym kroku. Już wkrótce na Rynku zacznie się Jarmark Świąteczny. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Kramy, artyści i karuzela

Jak co roku na kramach i stoiskach będzie można kupić wyjątkowe świąteczne upominki. Zabawki, bombki, a także słodycze. Zaopatrzyć się będzie można w prezenty zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jarmark zapewni oczywiście również rozrywkę.

Ciekawe warsztaty artystyczne pomogą rozwinąć zainteresowania w tym kierunku. Po raz kolejny naszą uwagę przykuje występ szczudlarzy. Dla wszystkich chętnych zapisania tego wyjątkowego wydarzenia dostępna będzie fotobudka.

Nadleśnictwo Starogard zorganizuje konkursy, w których wygrać będzie można choinki. Żywe drzewko może być idealne na tegoroczne Święta.

Uśmiechy najmłodszych

Na dzieci i młodzież czeka mnóstwo atrakcji. Organizatorzy zapewnili karuzelę wenecką. Ta niemal nieodłączna atrakcja każdego jarmarku zawsze budzi ciekawość. Pomiędzy stoiskami będą nas mijać postacie z bajek. Spotkanie z bohaterami ulubionej animacji może być dla dziecka wyjątkowym przeżyciem.

Mikołaj!

Głównym punktem programu Jarmarku i bez wątpienia jedną z największych atrakcji będzie spotkanie z Mikołajem. Ta ważna persona spotka się z dziećmi.

Scena muzyczna

W trakcie Jarmarku będziemy mogli posłuchać kolęd oraz piosenek świątecznych. Wykonają je znani artyści. Pozwoli to jeszcze lepiej poczuć świąteczny nastrój i wczuć się w ten niepowtarzalny klimat.

Tak starogardzianie bawili się podczas Jarmarku w 2018 roku. Wówczas padał deszcz, a i tak nie odstraszył chętnych. W tym roku jest duża szansa, że wydarzenie opatuli biały puch.

Świąteczny Jarmark w Starogardzie

Tradycja starogardzkiego jarmarku sięga roku 2012. Od lat przyciąga mnóstwo zainteresowanych. To wyjątkowa okazja, żeby poczuć klimat Świąt.

Jarmark w tym roku wystartuje 10 grudnia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...