18.11.2023 13:20 0 MW

Muzyka dla duszy i ciała w grodzie Sambora. Łobaszewska i Sojka w Tczewie

Fot. CKiS

Jeszcze teraz możecie nabyć bilet za "stówkę" na koncert legendarnych gwiazd muzyki soul i jazzu Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki. Muzycy w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie spotkają się z publicznością podczas koncertu "Czas nas uczy pogody". Start już 20 listopada o godz. 20.

To już w ten poniedziałek 20 listopada o godz. 20 na deskach CKiS wystąpią rewelacyjni muzycy: Grażyna Łobaszewska i Stanisław Sojka, w programie Łobaszewska & Soyka „Czas nas uczy pogody”.

Już teraz zapraszamy Państwa na cholernie wyjątkowy wieczór przepełniony wspaniałą muzyką i niebanalną liryką-powiedziała Justyna Grunau, z działu promocji w CKiS w Tczewie.

Artyści zagrają dla nas piosenki znane i mniej popularne. O ważnych dla nas emocjach, o przeróżnej dla każdego z nas codzienności.

Nie zabraknie wspólnych, wzruszających, bezprecedensowych wykonań- dodała Justyna Grunau. — Po prostu czas nas uczy pogody.

Wokaliści wystąpią razem z zespołem Ajagore z Tczewa.

W skład zespołu wchodzą:

Grażyna Łobaszewska – śpiew Stanisław Soyka – śpiew, piano Maciej Kortas (Ajagore)– gitary Paweł Urowski (Ajagore) – bas Michał Szczeblewski (Ajagore)– perkusja

Na kanale YouTube jest dostępny fragment występu muzyków:

Cena biletów to 100 zł, w dniu koncertu to już 120 zł.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...