13.11.2023 09:53 0 MS/Starogardzkie Centrum Kultury

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na spektakl "Alicja w Krainie Czarów"

pixabay

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na spektakl "Alicja w Krainie Czarów". Widowisko organizowane przez grupę Artystyczni w Starogardzie odbędzie się 14 listopada!

Grupa Artystyczni realizuje wiele spektakli, które wystawia w wielu miastach w całej Polsce. "Alicja w Krainie Czarów" jest dziełem niezwykłym, gdyż porwie w swój świat już od wejścia do kina. Jak piszą organizatorzy "znajdziecie się w krainie, gdzie wszystko jest możliwe".

Twórcy zapewniają, że ten spektakl to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno dzieci, jak i dorośli. Niezwykle intrygująca scenografia będzie przykuwała uwagę każdego widza wieloma detalami. Niezwykłe przeżycia pogłębią triki iluzjonistyczne, mające zapewnić wrażenie, jakby się samemu było w Krainie Czarów. Każdy szczegół wśród rekwizytów został przemyślany tak, aby wprowadzać jeszcze bardziej nastrój niesamowitości. Kostiumy idealnie przeniosą widzów w świat tej baśni. Wszystko to podkreśli muzyka, skomponowana specjalnie pod ten spektakl.

Jak czytamy na stronie spektaklu, to nie wszystko! Otóż każdy, kto przebierze się za za ulubioną postać z Alicji w Krainie Czarów, otrzyma wyjątkową niespodziankę. Plakat z autografami artystów z pewnością będzie fantastyczną pamiątką!

Na spektakl zapraszamy 14 listopada na 17:30 do Kina Sokół. Więcej informacji na stronie Starogardzkiego Centrum Kultury.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...