04.11.2023 19:49 0 MW

Razem dla niepodległej. Ćwicz razem z nami w klubie Falanga Starogard

Fot. Falanga Starogard

Klub Falanga Starogard zaprasza na wspólny trening wszystkich miłośników gimnastyki, budowania tężyzny fizycznej oraz patriotów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Spróbuj i uczcijmy razem Odzyskanie przez Polskę niepodległości. Emblematy narodowe będą mile widziane.

11 listopada, czyli Dzień Odzyskania Niepodległości upłynie na Kociewiu na sportowo. Tym Klub Falanga Starogard ze Starogardu Gdańskiego chcąc uczcić nasze narodowe święto, zaprasza wszystkich na godzinę 12 do siebie do Rokocina 4d, na wspólny trening. Będzie on trwał godzinę i będzie się można na nim spocić, ale nie dostać zadyszki. Trening będzie składał się crosstrenningu, czyli ćwiczeń ogólnorozwojowych gimnastycznych i siłowych, ale skalowanych więc dostosowanych do każdego, do dużego i małego.

Fot. Falanga Starogard

Zadbajmy o wygodny strój sportowy i dobry humor. Wszystkie symbole narodowe np. namalowana na policzku flaga Polski, będą mile widziane – powiedział nam Maciej Ciechanowski z Klubu Falanga. – Trening nawiązuje do liczb związanych ze świętem i świętujemy właśnie przez trenowanie, czyli kulturę sportu.

Wszyscy zainteresowani mogą przyjść na godz. 12 do Rokocina 4d w Starogardzie Gdańskim i razem uczcić 105 rocznicę odzyskania niepodległości. Biało-czerwoni na start. Meta o godz. 13.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...