Politycy nie zabijajcie polskich mediów

04.06.2023 13:27 0 MW

Gniewski Dzień Dziecka i Veolia Run 5 km Biegem po Gniewie już dzisiaj na Placu Grunwaldzkim - Zobaczcie przygotowania

Fot. MW

To już dzisiaj 4 czerwca od godziny 13 czekają na dzieci i nie tylko atrakcje wśród których warto wymienić m.in kolorowe warkoczyki, tatuaże dmuchane zamki- w końcu to królewskie miasto i wiele innych. Warto też podejść do stoiska z ciastami, że sprzedaży których dochód zostanie przekazany na leczenie 4-letniej Evy Tuz chorej na neuroblastomię IV stopnia. Ponadto o godz. 16 rusza bieg na 5 kilometrów ulicami Gniewa w ramach cyklu Veolia Run 5 km Biegiem po Gniewie.

W imieniu organizatorów zapraszamy na Gniewski Dzień Dziecka. Atrakcje już są, występ gwiazdy imprezy już niebawem, a jest nią Nela Zawadzka, znana z The VOICE KIDS. Po próbach wiemy, że dziewczyna ma głos, a repertuar niełatwy.

Ponadto warto kupić kawałek ciasta w cenie 4 zł bądź babeczki za 3 zł. Redakcja portalu Kociewie24.pl również przyłączyła się do akcji i uciekła Stefanię. Naprawdę warto. Całość dochodu zostanie przekazany na Evę Tuz.

Fot. MW

Na finał bieg ulicami Gniewu na dystansie 5 kilometrów. Bieg wchodzi wykład VI Biegowego Grand Prix Kociewia 2023.

Zobaczcie zdjęcia i do zobaczenia.

Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...