15.05.2023 18:28 0 MW

Powiat tczewski będzie miał logo. Masz trzy propozycje do wybrania. Wybierz jedną z nich

Fot. Powiat Tczewski

Już od dzisiaj 15 maja można oddać głosy na Logo Powiatu Tczewskiego. Spośród trzech wcześniej wybranych propozycji wybierz tę jedną, która stanie się oficjalnym znakiem graficznym powiatu. Głosowanie trwa do 31 maja 2023 r.

Zapraszamy do oddania głosu na jeden z trzech projektów Logo Powiatu Tczewskiego- mówi Marcin Stolarski, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Tczewie. — Głosowanie odbywa się w formie ankiety internetowej. Projekt z największą ilością głosów otrzyma 3 punkty, drugi 2 punkty, a ten z najmniejszą ilością głosów - 1 punkt.

Na koniec wszystkie punkty zarówno te internetowe, jak i przyznane przez komisję zostaną zsumowane i na podstawie ich zostanie ogłoszony wynik.

Aby zagłosować należy posiadać konto na platformie Google.

Głosownie trwa do 31 maja 2023 r.

Więcej informacji oraz link do głosowania jest podany na stronie internetowej[www.powiat.tczew.pl] (http://www.powiat.tczew.pl/aktualnosci/ruszylo-glosowanie-internautow-na-logo-powiatu-tczewskiego)

Po co Logo?

Logo Powiatu Tczewskiego stanie się elementem oficjalnej identyfikacji wizualnej powiatu i będzie przeznaczony do celów promocyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. W szczególności wykorzystywane będzie ono na materiałach poligraficznych, wydawnictwach, plakatach, ulotkach, ogłoszeniach prasowych i spotach telewizyjnych, banerach promocyjnych, gadżetach okolicznościowych, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej- wyjaśnił rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Tczewie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...