09.05.2023 17:08 0 MW/KPP w Tczewie

Policjanci poszukują złodziei bezdotykowej suszarki

Fot. KPP w Tczewie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie publikują wizerunek dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież bezdotykowej suszarki z damskiej toalety na dworcu PKP w Tczewie. Jeśli ktoś ma jakieś informacje, gdzie mogą przebywać mężczyźni ze zdjęcia proszeni są o kontakt z tczewską komendą.

Tczewscy mundurowi prowadzą czynności w sprawie kradzieży bezdotykowej suszarki do rąk z damskiej toalety na Dworcu PKP w Tczewie. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 15 marca br.r. Podgląd na monitoringu sugeruje, że sprawcami zajścia są dwaj mężczyźni, których wizerunek opublikowała policja. Sprzęt był wart ok. 1000 zł.

W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagrania, na których został zarejestrowany wizerunek dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu prosimy o kontakt z Policją- powiedziała st.post. Katarzyna Ożóg, z KPP w Tczewie.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer  47 742 82 22(całodobowo) lub 47 742 81 83 (prowadzący postępowanie) albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...