04.05.2023 16:28 0 MW

Wymienialnia książek w Tczewie. Przyjdź, wymień i ciesz się ulubioną lekturą z drugiej ręki

Fot. MW

Przeczytałeś? Podaj dalej. Takie hasło przyświeca kolejnej już edycji tczewskiej Wymienialni Książek. Twoja przeczytana lub nie książka może być dla kogoś perełką na jaką czekał lub chętnie przeczyta. Dlatego przejżyj swoje półki i wymień je na inne romanse, a może literaturę naukową? Start już 6 maja od godz. 9 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie na ul. Jarosława Dąbrowskiego 6.

Wynienialnia książek organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku jest nie inaczej. Miłośnicy tej formy imprezy już przeszukują półki swoje i dzieci w poszukiwaniu przeczytanych lektur lub nietrafionych prezentów, zbieraczy kurzu. Aby w sobotę udać się do książnicy i tam w otchłani lektur wybrać nowe, te które rozpalą wyobraźnię na nieznanych horyzontach.

Pamiętajmy, że na jedną osobę przypada 15 książek do wymiany. Tematyka, rodzaj? Nieważny, może to być książka dla dzieci, historyczna, romans, poradnik, album, fantasy, tomik poezji.

Wymiana potrwa od 6 maja od godz. 9 do godz. 14 w sali odnowionej biblioteki. Kto nie zdążył, będzie miał szansę jeszcze na wymianę we wtorek 9 i w czwartek 11 maja w godz. 16-18. Pamiętaj! Przez cały czas są przynoszone książki, dlatego tę jedyną ukochaną można znaleźć pierwszego dnia lub ostatniego w ostatniej godzinie otwarcia.

Warto odwiedzić wymienialnie nie jeden raz.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...