05.04.2023 13:29 0 MW/KPP w Tczewie

Wybierz SuperDzielnicowego

Fot. KPP w Tczewie

Telewizja Puls, ekipa serialu kryminalno-obyczajowego "Dzielnica Strach" i Komenda Główna Policji rozpoczynają akcje #DzielnicaBEZstrachu, w której można głosować na najlepszego dzielnicowego. Od 3 kwietnia do 21 kwietnia można głosować na najlepszego dzielnicowego oraz wskazać najbezpieczniejsze polskie dzielnice. Akcje promuje aktor Andrzej Młynarczyk.

Na antenie Puls 2 można oglądać serial "Dzielnica Strach", w którym gra ambasador akcji wcielający się w dzielnicowego Andrzeja Potocznego. To właśnie sukces serialu skłonił do zorganizowania akcji.

Popularność „Dzielnicy strachu” wśród widzów kanału PULS 2 oraz fakt, że akcja serialu rozgrywa się w środowisku dzielnicowych, zainspirowały nas do tego, aby zainicjować z Komendą Główną Policji akcję społeczną. Organizujemy internetowy plebiscyt na najpopularniejszego, najbardziej aktywnego i skutecznego dzielnicowego, przybliżając pracę dzielnicowych, poprzez kontekst naszego serialu. – powiedziała Justyna Ganczarek, dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Telewizji Puls. — Miejscowość czy dzielnica, w której pracuje zwycięski dzielnicowy, otrzyma atrakcyjną nagrodę-niespodziankę, zorganizujemy tam również spotkanie z aktorami naszego serialu. Liczymy na to, że dzięki zaangażowaniu naszych widzów i fanów serialu oraz szerokiemu wsparciu społecznemu, akcja Telewizji Puls i Policji ma szansę przerodzić się w stałą, ważną inicjatywę popularyzującą pracę dzielnicowych.

Moja Komenda

Policjanci przypominają o aplikacji.

Przy okazji akcji #DzielnicaBEZstrachu przypomnimy, że dostępna jest aplikacja "Moja Komenda" na systemy Android oraz iOS, na której można sprawdzić, kto jest dzielnicowym z danego rejonu. Narzędzie pozwala w prosty sposób skontaktować się z dzielnicowym, który jest policjantem pierwszego kontaktu ze społecznością lokalną. Wystarczy wpisać adres swojego miejsca zamieszkania, by otrzymać kontakt do dzielnicowego dbającego o rejon. Więcej o dzielnicowym można dowiedzieć się również ze strony Dzielnicowy bliżej nas — powiedział insp. Mariusz Ciarka, rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji

Głosowanie na SuperDzielnicowego rozpoczyna się 3 kwietnia i potrwa do 21 kwietnia.

Szczegóły i przebieg plebiscytu na stronie:dzielnicabezstrachu.pl  

Akcję wspiera kampania na antenie kanału PULS 2 oraz szeroko zakrojone działania PR-owe i social mediowe prowadzone przez Telewizję Puls, jak również zaangażowanie merytoryczne i mediowe Policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...