23.03.2023 14:02 0 MW

Wy"skocz" na Jarmark Wielkanocny w Tczewie i otocz się atmosferą świąt Wielkiej Nocy

Fot. MW

Już w ten weekend 25 i 26 marca widzimy się na Jarmarku Wielkanocnym w Tczewie. Na ulicach Starego Miasta zaroi się od kramów z różnościami, specjalnie przywiezionymi dla Tczewian, z różnych stron świata. Nie zabraknie dobrej zabawy i muzyki. To co przekonani?

Już teraz organizatorzy Fabryka Sztuk w Tczewie zaprasza na coroczny Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się na ulicach Starego Miasta.

Stanu bywalcy już nie mogą się doczekać, by nabyć ciekawe ozdoby do domy, regionalne pyszności na stół i poczuć klimat nadchodzących świąt.

Czekamy na wystawców z Kociewia, Kaszub, Powiśla, Mazowsza, Podlasia i Litwy- wymieniła Alicja Gajewska, dyrektor Fabryki Sztuk w Tczewie. I wymienia dalej: — Sery na zimno i na ciepło, naleśniki, tradycyjne potrawy wielkanocne, swojska wędlina, chleb na naturalnym zakwasie, miody, przetwory, owoce, a także kosmetyki naturalne, odzież, torebki, biżuteria, akcesoria do domu, pisanki, wianki – naprawdę oferta jest różnorodna i bogata.

Fot. Organizator

Przyznajcie dużo tego. Ok. 60 wystawców i bogata oferta również kulturalna. Szczudlarze, multikuglarze, i Wielkanocny zajączek, jak zawsze z koszykiem i dobrą energią. Warsztaty plastyczne dla dzieci. Ponadto konkursy i muzyka na żywo i mechaniczna.

Weźmy ze sobą dzieci, rodzinę, przyjaciół i sąsiadów i spotkajmy się w Tczewie, na Jarmarku.

Ten jest czynny od godz. 11 do 18.

Regulaminy, komunikaty i program dostępny na stronie: Fabryka Sztuk


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...