27.02.2023 16:44 0 MW

You Can Dance? Oddaj głos na dzieci z SP nr 8 w Tczewie i pomóż im spełnić marzenia

Fot. Mat. Prasowy.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie bierze udzial w Ogólnopolskim konkursie You Can Dance Nowa Generacja 2. Dzieci swym tańcem i choreografią chcą nie tylko wygrać 15 tys. zł, ale i spotkać gwiazdę programu. Kogo? Głosujmy, a się przekonamy. Ciekawi?

Dzieciaki z SP nr 8 w Tczewie postanowiły wziąć swoje sprawy w swoje ręce i nogi i wytańczyć nagrodę. I to nie byle jaką, bo aż 15 tys.zł oraz wizytę gwiazd programu. Kogo? Może jury, a może prowadzacy?

Dla nich liczy się każdy głos, a najlepiej dwa, bo tyle maksymalnie można zdobyć podczas jednego głosowania.

Jak głosować?

Wystarczy wejść na stronę [www.youcandance] (http://youcandance.tvp.pl/65490494/plebiscyt-wybierz-swojego-faworyta).

Jednorazowo można wybrać 3 drużyny, wtedy następuje przyznawanie im punktów. Pierwsze kliknięcia są za 1 punkt. Trzecie to już 2 punkty i to w te celują dzieci z SP nr 8. Głos można oddać raz dziennie od 24.02. Do 5.03.

Na stronie możemy też zobaczyć, jak prezentują się, kto wie czy nie przyszli tancerze. Dlatego nie czekajmy i oddajemy głosy. Kociewie górą.

W konkursie bierze udział prawie 350 filmów zgłoszonych przez szkoły podstawowe, które zawierają zapis pokazów tanecznych z oryginalną choreografią. Filmy od 24 lutego 2023 roku są opublikowane na stronie internetowej. I właśnie tam głosujemy na najlepsze wykonanie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...