04.12.2022 20:55 0 MW

Zgłoś kandydata do nagrody Wierzyczanki 2022 roku

Fot. UM w Starogardzie Gdańskim

Trwa poszukiwanie kandydatów do Nagrody Prezydenta Miasta - Wierzyczanki 2022. Od 24 lat są one przyznawane osobom i instytucjom za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, gospodarki i inicjatyw społecznych w Starogardzie Gdańskim. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 22 grudnia.

Prezydent Miasta Starogard Gdański zaprasza do zgłaszania kandydatów do nagrody Wierzyczanka za 2022 rok. Nominowane mogą być osoby fizyczne, przedsiębiorcy i osoby wyróżniające się na polu działań społecznych, działające w mieście Starogard Gdański na rzecz jego mieszkańców- zachęca Magdalena Nowak z Wydziału Informacji Społecznej Urzędu Miasta Starogard Gdański.

Nominację do nagrody wraz z uzasadnieniem można składać do 22 grudnia i może to zrobić każdy mieszkaniec miasta w Urzędzie Miasta przy ul. Gdańska 6, osobiście w Biurze Obsługi Klienta w godz. pracy Urzędu lub za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do Urzędu).

Nagroda przyznawana jest na podstawie Uchwały Nr XVII/191/2000 Rady Miejskiej Starogardu Gdańskiego z dnia 26 stycznia 2000 r. w sprawie nagród Prezydenta Miasta Starogard Gdański w dziedzinie kultury, gospodarki i inicjatyw społecznych.

Gdyby mieli Państwo jakieś pytania to informacji dot. składanych wniosków udziela pracownik Wydziału Informacji Społecznej Urzędu Miasta p. Wojciech Gdaniec tel. 58 530-60-93, [email protected]- informuje Magdalena Nowak.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...