07.11.2022 02:55 0 MW

Ruszyła akcja 'Graj Dojrzale'. Sprawdź jak nie popaść w uzależnienie od gier bukmacherskich

Fot. Pixabay.pl

Akcja 'Graj Dojrzale' skierowana jest do klientów firm bukmacherskich. Ma ona edukować i przestrzegać przed nierozsądnym korzystaniem z tej formy rozrywki. A, że zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, to jest idealny moment, by uświadomić klientom czym jest odpowiedzialna gra.

Zbliża się okres ważnych imprez sportowych tj. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze- piszą na swojej stronie organizatorzy. — To szczególnie ważny okres w którym warto edukować graczy na temat tego, jak grać odpowiedzialnie. Operatorzy zakładów bukmacherskich będą starali się przekonać swoich potencjalnych klientów do założenia konta gracza właśnie u nich. Właśnie dlatego warto postawić na edukację już teraz.

Inicjatorzy akcji stawiają na edukację w zakresie odpowiedzialnej i bezpiecznej gry. Ponadto podkreślają, że wazna jest samokontrola i informują czym jest samowykluczenie i kiedy należy się rozważyć.

Opisujemy w jaki sposób korzystać z limitów czasowych i kwotowych udostępniamy narzędzia, które pozwolą zidentyfikować potencjalne zagrożenia- dodają szefowie strony.

Ekspert Akcji Graj Dojrzale

Ekspertem merytorycznym akcji jest Maria Sierzputowska – certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Kierownik Poradni Terapii Uzależnień w Nasielsku. Przeszło 20-letni praktyk w pracy z osobami z uzależnieniami od gier hazardowych.

Ekspert będzie do dyspozycji dziennikarzy w ramach akcji edukacyjnej, ale będzie również odpowiadał na pytania zainteresowanych graczy na specjalnej platformie.

Warto wejść na stronę akcji: grajdojrzale I zrobić test, czy i jak jesteśmy uzależnieni od gier w zakładach bukmacherskich.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...