To już 10 edycja Balu Wszystkich Świętych w Tczewie. Społeczna odpowiedź na Halloween z sukcesem weszła w poczet tczewskich imprez. Gwiazdą imprezy jest Arka Noego. Start godz. 16.30.
Już jutro (31.10) z placu przy Parafii św. Józefa w Tczewie wyruszy rozśpiewany i kolorowy korowód wszystkich świętych. Przejdzie on ulicami Tczewa na Plac Hallera, na którym odbędzie się koncert. Gwiazdą imprezy jest zespół Arka Noego.
Dla przybyłych oganizatorzy przygotowali poczęstunek.
— Dzieci prosimy o przygotowanie strojów świętych lub aniołów, a także transparenty promujące świętość- apelują do uczestników organizatorzy.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.