16.10.2022 01:04 0 MW

Lekkoatletyczna niedziela w Pelplinie

Fot. Organizatorzy

Pomorski Klub Lekkiej Atletyki Masters w Pelplinie zaprasza na zawody Lekkoatletyczne, które odbędą się już jutro 16 października o godz. 10. Uczestnicy po umieszczeniu opłaty wezna udział w licznych konkurencjach, w tym rodzinnych. Wszytko to zobaczymy na stadionie Pelplińskiego Centrum Sportu w Pelplinie przy ul. Czarnieckiego 8.

Niedawno w Pelplinie powstał Pomorski Klub Lekkiej Atletyki Masters. Jego działalność opiera się głównie na promocji zdrowego trybu życia oraz współzawodnictwie w imprezach lekkoatletycznych.

Dlatego PKLA organizuje zawody lekkoatletyczne dla wszystkich chętnych pelplinian oraz mieszkańców z okolicy, którym nie straszny ruch i chęci zmierzenia się w zawodach.

16 października dokładnie o godz. 10 na stadionie Pelplińskiego Centrum Sportu w Pelplinie przy ul. Czarnieckiego 8 w Pelplinie wystartują pierwsi zawodnicy.

Głównym wydarzeniem będą zawody rodzinne, na których w 3 konkurencjach sprawdzą się uczniowie w wieku do 12 lat oraz ich rodziców.

Program zawodów:

  • 10:30 – bieg na 60 metrów,

  • 11:00 – skok w dal i pchnięcie kulą,

  • 12:00 – bieg na 1000 metrów,

  • 13:00 – rozpoczęcie zawodów rodzinnych (dziecko + jeden z rodziców):

– skok w dal z miejsca – bieg po kopercie – rzut piłką lekarską

  • 15:00 – rozpoczęcie konkurencji „Masters” – rzut młotem szkockim – rzut granatem

Jak to przy takich imprezach bywa trzeba też za to zapłacić.

Każdy zawodnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty startowej w wysokości:

a) 15 zł za udział w jednej konkurencji lub 30 zł za udział w kilku konkurencjach spośród: 60 m, skok w dal, pchnięcie kulą oraz 1000 m),

b) 5 zł (dotyczy startu w zawodach rodzinnych),

c) 20 zł (dotyczy startu w zawodach „Masters”).

Wysokość opłat w przypadku zgłoszenia w dniu zawodów jest wyższa o 5 zł. Opłatę startową należy uiścić na następujący rachunek bankowy: 75 2530 0008 2049 1073 8746 0001 w Nest Banku, w tytule należy wpisać: imię i nazwisko zawodnika oraz konkurencje lub część zawodów (a, b lub c) w jakich zamierza wystartować.

Regulamin zawodów:

Ponadto warunkiem udziału w zawodach jest złożenie organizatorowi – najpóźniej w dniu zawodów - własnoręcznie podpisanych oświadczeń: 1) o stanie zdrowia, 2) o przetwarzaniu danych osobowych, 3) o wyrażeniu zgody na wykorzystywanie wizerunku, 4) klauzuli informacyjnej, których wzory stanowią załączniki do Regulaminu. W przypadku osób niepełnoletnich, dokumenty wypełniają ich rodzice albo opiekunowie prawni.

Regulamin

Formularz zgłoszeń


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...