09.08.2022 02:34 0 MW

Nakrętki od Gniewian dla Ewy Ziółkowskiej wesprą jej leczenie. Wdzięczna rodzina dziękuje za wsparcie

Fot. MW

O Ewie Ziółkowskiej i jej walce z glejakiem pisałam nie raz. Teraz jest kolejna okazja, bo dzięki nakrętkom zbieranym przez Gniewian, rodzice zyskali kolejne środki na ratowanie jej zdrowia. Rodzina i Ewa dziękują za wsparcie.

Ewa Ziółkowskiej, to uczennica 6 klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Tczewie. Dziewczynka od ubiegłego roku ma zdiagnozowanego złośliwego guza mózgu-glejaka.

Od tego czasu zarówno Ewa, jak i jej rodzice i bliscy walczą z chorobą. Niestety ta walka jest również kosztowna, dlatego rodzice szukają wsparcia finansowego w wielu możliwych instycjach. Jednym z pomysłów jest zbieranie plastikowych nakrętek od napojów, po płynie i innych tego typu płynach.

Gniewianie dla Ewy

W Gniewie jest postawione serce na takie nakrętki, następnie są przechowywane w magazynach i oddawane na szczytny cel. Tak też było tym razem. Cały zapakowany przez pracowników gniewskiego Inwest-Kom i Zarządzania Kryzysowego samochód, a raczej strażacka przyczepa przyjechała do Ewy. Na miejscu wszyscy obecni wraz z kierowcą zabrali się do odbierania worków z nakrętkami.

Fot. MW

Było tego bardzo dużo, że aż Ewa i jej bliscy nie mogli wyjść z podziwu.

Na koniec dziewczynka wraz z ciocią zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Sprzedaż nakrętek w skupie zasili konto Ewy i pozwoli na dalsze leczenie i jej rehabilitację.

Fot. MW

Przypominamy numery konta, na które można wpłacać pieniądze dla młodej tczewianki.

Numery kont:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” Santander Bank 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 Tytułem: “2947 pomoc dla Ewy Ziółkowskiej”

Wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Ewa: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba PL31109028350000000121731374 swift code: WBKPPLPP Santander Bank Title: “2947 Help for Ewa Ziolkowska”

Podziękowania za pomoc płyną od bliskich Ewy do Bartosza Pokackiego, Piotra Laskowskiego, Łukasza Cysewskiego i wszystkich zaangażowanych w akcję zbierania tyhc niepozornych plastikowych przedmiotów.

Portal Kociewie24.pl cieszy się, że może pośredniczyć w tej akcji.

Czas pokaże, kiedy spotkamy się poraz kolejny.

Fot. MW Fot. MW Fot.MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot.MW Fot. MW Fot. MW Fot.MW


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24