09.05.2022 00:37 0 MW

A to Ci karta! Miniterminal zaklęty w karcie płatniczej

Fot. zrzutka.pl

Choć działa od ponad roku, dopiero ją odkryłam i wiecie co? Bomba. To nie jest reklama, tylko zachwyt nad kartą stworzoną przez zrzutkę.pl. Posiadacz tej karty już nie musi się martwić, że nie dostanie napiwku, gdy ktoś nie ma gotówki. Inni zaś, że nie oddadzą koledze pieniędzy, bo znowu zapomnieli wypłacić pieniędzy. Sprawdź, jak zdobyć taką kartę i cieszcie się z otrzymanych pieniędzy.

To jest przełom w płatnościach. Jedna karta i tyle możliwości. Na stronie zrzutka.pl wyczytałam, że jest coś takiego, jak karta płatnicza. Niby nic nadzwyczajnego, ale ona działa inaczej niż wszystkie.

Nastał czas płacenia kartą płatniczą i wiele osób nie ma przy sobie gotówki przez co, nie może zapłacić za drobne usługi np. kupić kwiatka u ulicznej kwiaciarki. Przez brak gotówki kelnerzy tracą napiwki, a znajomi nie mogą oddać sobie pieniędzy za zapłacenie np. rachunku. Teraz to już nie jeste problem. Jak działa karta?

Otóż działa jak miniterminal. Wystarczy przyłożyć do niej telefon, aby na jego ekranie pojawił się wybór dogodnej metody płatności (m.in. BLIK). Co ważne-telefon musi mieć włączoną funkcję NFC. Jeśli nie mamy dostępnej takiej funkcji, wówczas wystarczy nakierować aparat telefonu na kod QR, który jest na karcie.

Wybieramy kwotę i po zrealizowaniu płatności, właściciel karty otrzymuje wpłatę-najczęściej w ciągu mniej niż minuty w saldo swojej, powiązanej z kartą, zrzutki.

Każda karta wpłatnicza jest powiązana z konkretną zrzutką.

Ponadto zrzutka.pl nie pobiera żadnej prowizji.

Jedyne opłaty, to te aktywacyjne i za zakup karty. Pierwsza płatność pojawia się przy zakupie karty płatniczej w cenie 29,94 zł. W tej cenie otrzymujemy również darmową aktywację na sześć miesięcy. Po tym czasie za każdy miesiąc zapłacimy 4,99 zł. Opłata będzie ta pobierana z salda zbieranej zrzutki. Kartę można dezaktywować i aktywować w dowolnym momencie.

Zebrane pieniądze możemy wypłacić w dowolnej chwili, bez pobierania prowizji.

Jak odbieramy taką kartę?

Musimy się zarejestrować i założyć zbiórkę np. na wpłaty darczyńców lub wpłaty za usługi. Następnie możemy dodać opis i tyle. Czekamy na kartę i korzystamy z wpłat na nasze konto.

Zainteresowani?

Zobacz spot i dołącz do akcji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...