Politycy nie zabijajcie polskich mediów

31.01.2022 19:03 4 MW

Czy to kokaina? Kartony z bananami i pakunkami w starogardzkich i gdańskich marketach

Fot. kociewia.pl

Od rana pracownicy sklepów z jednej z niemieckich sieci handlowych informowali o znalezieniu pakunków z białym proszkiem. Podejrzewają, że może być to kokaina. Pakunki przejęła policja, która sprawdza, co to jest i kto mógł podrzucić to w kartony. Sprawa jest w toku.

Poniedziałkowa zmiana miała nietęgie miny, kiedy podczas rannego rozładunku towaru natknęła się na opakowania z białym proszkiem pośród bananów. Ci powiadomili przełożonych, a tamci policję. Pakunki znaleziono w siedmiu marketach na terenie Starogardu Gdańskiego oraz Gdańska. Podejrzenia padły na kokainę.

Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce przewozowe i wykonują oględziny znalezionych substancji. Śledczy rozmawiają z pracownikami sklepu i ustalają okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej oraz technik kryminalistyki, który zabezpiecza ślady. Dla dobra prowadzonych czynności nie możemy na tę chwilę ujawniać więcej informacji – poinformowała podkom. Karina Kamińska z Zespołu Prasowego KWP w Gdańsku.

Zatem czekamy na ekspertyzę opakowań i wyniki śledztwa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...