17.01.2022 08:54 0 MW/MBP Tczew

Odbierz książkę w książkomacie

Fot. MBP w Tczewie

Lubisz czytać, a nie zawsze masz czas, by wybrać się do biblioteki? Dla tczewian to już nie problem, bo stanął książkomat. To urządzenie pozwalające na samodzielne odbieranie zamówionych książek i to w dowolnej porze dnia. Zainteresowani

W związku z pandemią, ograniczonym czasem i wychodzeniem na przeciw oczekiwaniom mieszkańcom w Tczewie stanął książkomat. To nowe i ciekawe urządzenie znajduje się przy wejściu do biblioteki na Starym Mieście przy ul. Kościuszki i pozwala na wypożyczanie książek czytelnikom zapisanym do filii na Starym Mieście (dla dzieci i dorosłych), Czytelni popularnonaukowej lub Sekcji Historii Miasta, posiadającym kartę biblioteczną – Metropolitalną Kartę do Kultury.

Aby skorzystać z tej formy dostawy, należy skontaktować się z jedną z poniższych filii bibliotecznych i zamówić wybrane tytuły.

Kontakt do biblioteki:

Filia nr 8: tel. 572-779-198 lub [email protected]

Czytelnia popularnonaukowa: tel. 572-779-196 lub [email protected]

Sekcja Historii Miasta: tel. 572-779-199 lub [email protected]

Bibliotekarz skompletuje zamówienie i wyśle wiadomość SMS lub e-mail z numerem skrytki oraz kodem dostępu. Książki można odebrać o dowolnej porze w terminie 48 godzin od otrzymania powiadomienia. Otwarcie skrytki następuje przez wprowadzenie 4-cyfrowego kodu otrzymanego w wiadomości z biblioteki. Po wyjęciu książek należy zamknąć skrytkę oraz zablokować przez przytrzymanie przycisku √ na klawiaturze.

Biblioteka przypomina, że zwrotu książek ze wszystkich filii bibliotecznych można dokonywać całodobowo we wrzutni przy ul. Kościuszki 2.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24