23.11.2021 13:30 33 PM

'Pandemia nie istnieje, a szczepienia to najgorsze zło?' Nowy spot policji

Fot. screen Youtube - Pomorska Policja

„Pandemia to jest jakaś fikcja. (…) Nie szczepię się, nie biorę żadnych suplementów. Nie mam i nie będę miał maseczki. Nie wierzę w ten cyrk” – mówił bohater mocnego policyjnego spotu, który powstał w ramach kampanii „Młodość nie zwalnia z myślenia”.

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zrealizowali kolejny spot z serii młodość nie zwalnia z myślenia. Tym razem poruszają kolejną istotną kwestię – przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Pokazują to, jak skończyć się może uporczywe unikanie stosowania zasad sanitarnych.

We wszystkich serwisach informacyjnych lekarze, naukowcy, specjaliści mówią, o tym jak istotne są podstawowe zasady bezpieczeństwa związane z obostrzeniami covidowymi. Mimo to w ciągu dwóch ostatnich tygodni policjanci ukarali mandatami karnymi ponad 2 tys. osób za niezakrywanie ust i nosa maseczką w obiektach zamkniętych – informują policjanci.

„Rób jak uważasz, przecież przeczytałeś w internecie, że pandemii nie ma” – słuchamy od policjanta występującego w spocie.

Ty też uważasz, że nie zachorowałeś i nie zachorujesz?! Pandemia nie istnieje, a szczepienia to najgorsze zło? Skąd pewność, że Ty albo ktoś z Twoich bliskich nie zachoruje i przebieg jego choroby nie będzie poważny? Nie bądź egoistą, stosuj zasady, noś maseczkę, dezynfekuj dłonie, zachowuj dystans społeczny – apelują mundurowi.

Głośnym echem odbił się również inny spot pomorskiej policji, który miał być przestrogą dla kierowców – więcej na ten temat przeczytasz tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24