20.10.2021 19:40 0 MW

'Nie liczę godzin i lat' i 'Być kobietą' usłyszą starogardzcy seniorzy już w ten piątek

Fot. UM Starogard Gdański

**Z okazji Europejskiego Dnia Seniora Starogard Gdański przygotował niezwykły koncert. W Hali Miejskiej im. Andrzeja Grubby zagrają Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem oraz Andrzejem Rybińskim. Kto chętny zaśpiewać z Panią Alicją 'Jeszcze się żagiel bieli'? **

Europejski Dzień Seniora przypada na 20 października i tak, jak inne święta tego typu mają one za zadanie pokazać seniorów, ich działania oraz przywrócić należytą im godność. Jak podają szacunki na chwilę obecną na świecie żyje ich (osób powyżej 60 roku życia) 600 mln i z roku na rok przybywa. Sami o sobie mówią, że przeżywają drugą młodość.

Fot . UM Starogard Gdański

Dlatego by jeszcze raz wrócić do tych młodzieńczych lat, Starogard Gdański organizuje koncert, podczas którego usłyszymy największe przeboje Alicji Majewskiej z Włodzimierzem Korczem w towarzystwie Warsaw String Quarter i Andrzeja Rybińskiego.

Fot. UM Starogard Gdański

Piosenki: „Nie liczę godzin i lat”, „Być kobietą” czy „Jeszcze się tam żagiel bieli” – to tytuły przebojów, których słuchają nie tylko seniorzy, ale i kolejne pokolenia. W Hali Miejskiej im. Andrzeja Grubby usłyszymy już w piątek 22 października usłyszymy wyjątkowy koncert.

Start imprezy godz. 17:00. Wstęp wyłącznie za okazaniem bezpłatnych wejściówek.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24