20.10.2021 17:32 0 MW

Dewastowali obiekt sportowy. Teraz poszukuje ich policja

Fot. KPP w Tczewie

Grupka młodzieży, która 22 sierpnia niszczyła elewacje jest poszukiwana przez policję. Funkcjonariusze publikują ich wizerunek i proszą o pomoc w ustaleniu ich personaliów.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują świadków lub osób posiadających wiedzę na temat sprawców ze zdjęcia, którzy uszkodzili elewację hali sportowej w Tczewie. Sprawcy mieli dokonać czynu w nocy 22 sierpnia.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 22 sierpnia między o godz. 1.30 a 3.17 przy ulicy Armii Krajowej - wyjaśnia asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP w Tczewie. — Mundurowi ustalili, że sprawcy w tym czasie kopiąc oraz uderzając z pięści, uszkodzili elewację hali sportowej. Związek ze sprawą mają osoby, których wizerunek publikujemy.

Stróże prawa apelują i proszą o kontakt z policją, gdyby ktoś z naszych Czytelników rozpoznał osoby ze zdjęcia i chciał przekazać dane na ich temat.

Fot. KPP w Tczewie

Wszystkie informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 183 lub na numer alarmowy 112, albo pisząc na adres: [email protected]

Zapewniamy anonimowość - dodaje rzecznik KPP Tczew.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24