13.10.2021 13:09 0 MW

Sprawdź czy to nie twój rower. Policja szuka właściciela jednośladu

Fot. KPP w Tczewie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują właściciela skradzionego roweru firmy Desert. Sprawdź czy to nie twój.

Na początku października na ulicy Gdańskiej doszło do kradzieży roweru. Tczewskim funkcjonariuszom udało się odzyskać łup. Teraz proszą pomoc w znalezieniu właściciela. W Komendzie Policji w Tczewie czeka rower w kolorze niebieskim, firmy Desert.

4 października br. policjanci z zespołu wywiadowczego odzyskali skradziony przedmiot, którym w tym czasie poruszał się sprawca, a następnie zabezpieczyli go i przewieźli do komendy - informuje nas asp..sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP w Tczewie. — Według policyjnych ustaleń wynika, że do kradzieży roweru doszło w nocy z 3 na 4 października br. na ulicy Gdańskiej. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

Policjanci proszą właściciela roweru o kontakt z funkcjonariuszami z ogniwa ds. wykroczeń pod numerem telefonu 47 74 28 215. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym tczewskiej komendy pod numerem 47 74 28 222. Możliwy jest też kontakt mailowy: [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24