05.10.2021 11:07 0 MW

Bienergy Expo_2021 i Monstertrucki już w tę niedzielę w Tczewie

Fot. UM w Tczewie

Planujesz budowę domu, a nie wiesz od czego zacząć? Może myślisz o postawieniu domu modułowego? Przyjdź na Bienergy Expo_2021 i dowiedz się wszystkiego od fachowców.

Już 10 października w Tczewie przy ul. Kwiatowej 21 odbędą się pierwsze Targi Bienergy Expo_2021. To impreza skierowana do osób, które planują budowę domu oraz do firm, które szukają wspólników lub współkontrahentów. Atrakcją imprezy będzie pokaz monster trucków – pojazdów gigantów w akcji.

Wydarzenie ma na celu ukierunkować i pokazać jak wybudować dom od podstaw, przejść przez wszystkie jego etapy w sposób nowoczesny i ekologiczny. Bienergy Expo_2021 to także jedyna szansa, by wejść do wnętrza domów modułowych i sprawdzić czy nie jest to opcja dla nas.

W sześciu strefach w hali i na zewnątrz będzie okazja zapoznać się z nowymi technologiami w budownictwie i trendami w wystroju - opowiada o wydarzeniu Małgorzata Mykowska, rzecznik prasowy UM w Tczewie.

Swoje rozwiązania zaprezentują firmy z branży budowlanej, nieruchomości, projektowej, ogrodniczej, producenci okien i drzwi, fotowoltaiki, solar trackerów, pomp ciepła, rekuperacji, klimatyzacji, systemów grzewczych, automatyki budowlanej czy aranżacji wnętrz, a także doradcy finansowi.  Krok po kroku, odwiedzający targi zapoznają się z etapami budowy i jej najważniejszymi zagadnieniami.

Będzie to też okazja do zalezienia partnerów biznesowych.

A kto chce odpocząć od budownictwa będzie miał możliwość obejrzeć pokaz gigantycznych monster trucków oraz wypić napój energetyczny Kombucha z Yerba Mate.

Więcej szczegółów

Program targów:

O godz.10:00 nastąpi otwarcie bram i start konkursu dla odwiedzających „Buduję z energią”. O godz. 11.00 odbędzie się pokaz w strefie prezentacji – pokaz firma Dom Bez Kosztów. A już o godz.12.00 zobaczymy Monster Truck SHOW. O godz. 14.00 obejrzymy pokaz w hali targowej – firma testy-szczelności.pl. O godz. 15.00 ponownie zobaczymy w akcji Monster Truck SHOW. O godz 17.00 finał imprezy i ogłoszenie wyników konkursu dla odwiedzających „Buduję z energią” i wręczenie nagród18.00 – zamknięcie Targów


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24