14.09.2021 10:04 0 MW

Rozpoznajesz tę kobietę? Powiadom policję

Fot. KPP w Tczewie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują kobiety, która dokonała oszustwa. Znasz ją albo rozpoznajesz? Powiadom policję.

Tczewscy funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, jakiego miała dokonać kobieta ze zdjęcia.

Do zdarzenia doszło 23 czerwca br. w jednym ze sklepów w Tczewie - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. — Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciach, proszone są o kontakt z policjantami.

Stróże prawa ustalili, że sprawczyni najpierw przekleiła naklejki promocyjne dotyczące przeceny książek i zaniżyła ich wartość o łączną kwotę 27 złotych. Kamery monitoringu w sklepie zarejestrowały kobietę, która może mieć związek z tą sprawą. Zdjęcie publikujemy w celach identyfikacyjnych.

Fot. KPP w Tczewie

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 74 28 165, 47 74 28 222, zgłaszając się do najbliższej jednostki policji lub pisząc na adres: [email protected] - prosi o kontakt rzecznik policji.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24