13.09.2021 19:47 0 MW

Zaatakował nożem. Grozi mu za to dożywocie

Fot. KPP w Tczewie

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 24-letniego mężczyznę za atak nożem. Mężczyzna ugodził 40-latka. Grozi mu za to nawet dożywocie.

Policjanci z tczewskiej policji zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu zaatakował nożem 40-latka. Jak się okazało Tczewianin w trakcie kłótni z 40-letnim mężczyzną zadał mu kilka ciosów nożem. Pokrzywdzony z ranami kłutymi trafił do szpitala.

Zatrzymany mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu - tłumaczy asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. — Mundurowi doprowadzili zatrzymanego 24-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut dotyczący usiłowania zabójstwa. Wczoraj tj. 12 września sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Do ataku doszło 11 września br. po godzinie 03:00, kiedy policjanci z tczewskiej komendy odebrali zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny w jednym z mieszkań w mieście. Pokrzywdzonego przetransportowano do szpitala. Mężczyzna został przebadany na obecność narkotyków i alkoholu. Sprawca był trzeźwy, jednak nadal policja czeka na wyniki testu toksykologicznego.

Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24