13.09.2021 18:41 0 MW

Wyniki VIII Bieg Grodzisko Owidz

Fot. MW

W Owidzu, w słowiańskim grodzie nieopodal Starogardu Gdańskiego odbył się ósmy Grodzisko Cross. Było to blisko 100 zawodników na starcie i trasa 6,5 km po malowniczym i wymagającym terenie.

A oto wyniki VIII Biegu Grodzisko Owidz:

6,5 Km Open K.

  1. Iwona Szabłowska, Juszkowy - czas 27:08.03

  2. Kamila Grzonka, Bytonia - czas 27:48.44

  3. Natalia Ruchlewicz, Sztum - czas 28:38.66

6,5 Km Open M.

  1. Mateusz Niemczyk, Starogard Gdański - czas 22:41.13

  2. Michał Lewandowski, Mirotki - czas 23:23.85

  3. Leon Gajdus, Skórcz - czas 24:29.62

6,5 Km 20-29 K.

  1. Teresa Łepek, Grudziądz - czas 32:09.41

  2. Magdalena Boszke, Pelplin - czas 33:47.33

  3. Paulina Czyżewska, Smętowo - czas 34:13.86

6,5 km 30-39 K.

1.Katarzyna Szubert, Siwiałka - czas 33:08.81

  1. Izabela Klak, Starogard Gdańsk - czas 40:54.29

  2. Katarzyna Szachta, Zelgoszcz - czas 41:26.27

6,5 km 40-49 K.

  1. Dorota Czechowska, Subkowy - czas 32:21.01

  2. Anna Skalska , Bytonia - czas 33:37.20

  3. Aurelia Spręga, Starogard Gdański - czas 34:33.89

6,5 km 50-59 K.

  1. Marietta Sroka, Borzechowo, czas - 38:22.42

  2. Wiesława Klejna, Zblewo, czas - 41:10.86

  3. Joanna Krasucka, Piaseczno, czas - 43:01.29

6,5 Km 60-69 K, 1. Grażyna Witt, Sopot, czas - 35:40.43 2. Ewa Ossowska, Zblewo, czas - 37:52.86

6,5 Km 16 - 19 M.

  1. Karol Makiłła, Dąbrówka, czas - 26:39.16

  2. Artur Ałanowski, Kalska, czas - 31:20.18

  3. Mikołaj Nowak, Kolincz, czas - 43:26.26

6,5 Km 20-29 M.

  1. Robert Kordecki, Wielki Klincz, czas - 28:08.68

  2. Paweł Sokół, Zduny, czas - 28:37.58

3, Paweł Stępiński, Starogard Gdański, czas - 29:37.97

6,5 km 30-39 M.

  1. Łukasz Gapiński, Wąbrzeźno, czas - 24:43.44

  2. Andrzej Tocha, Damaszka, czas - 24:51.42

  3. Arkadiusz Wicenbach, Pruszcz Gdański, czas - 25:07.19

6,5 km 40-49 M.

  1. Dominik Szamocki, Śliwice, czas - 24:48.45

  2. Robert Czerwiak, Starogard Gdański, czas - 26:47.56

  3. Maciej Reimus, Skórcz, czas - 28:59.11

6,5 km 50-59 M.

  1. Zenon Hartuna, Piece, czas - 27:13.03

  2. Krzysztof Włoch, Białachowo, czas - 28:35.85

  3. Roman Mania, Bedzmierowice, czas - 30:49.34

6,5 km 60-69 M.

  1. Bogdan Cebula, Sztum, czas - 26:52.13

  2. Krzysztof Diadczyk, Chojnice, czas - 28:45.06

  3. Krzysztof Tokarski, Gdańsk, czas - 31:09.39

6,5 km 70+ M. 1. Tadeusz Orlikowski, Gdynia, czas - 32:56.78

  1. Grzegorz Osiecki, Kisielice, czas - 36:20.61

  2. Zbigniew Młyński, Kokoszkowy, czas - 42:15.90

Klasyfikacja Małżeńska:

  1. Czechowscy

  2. Sroka

  3. Witt

Klasyfikacja drużynowa:

  1. LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz

  2. KS Sokół Zblewo

  3. SKL Filippides

Redakcja Kociewie24.pl składa wszystkim uczestnikom i organizatorom gratulacje.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24