09.09.2021 19:29 0 MW

Słodka kradzież w Tczewie

Fot. KPP w Tczewie

Do nietypowej kradzieży doszło na terenie Tczewa. 32-letni mieszkaniec ukradł kilkadziesiąt czekolad, powodując u poszkodowanych straty na 1200 zł. Jego losem zajmie się sąd.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 32-latka, podejrzanego o kradzieże sklepowe.

Mundurowi ustalili, że sprawca wchodził trzykrotnie do jednego ze sklepów na terenie miasta i kradł czekolady. W sumie 96 sztuk czym spowodował straty o łącznej wartości blisko 1200 złotych. Wczoraj tj. 8 września śledczy przedstawili zatrzymanemu 32-latkowi zarzuty dotyczące kradzieży.

8 września br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna, który miał związek z kradzieżami czekolad, znajduje się w jednym ze sklepów - mówi asp.sztab. DawidKrajewsk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. — *Funkcjonariusze we wskazanej placówce zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego. Mundurowi po zatrzymaniu podejrzewanego mieszkańca Tczewa doprowadzili go do policyjnego aresztu. Wczoraj (8 września) śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży. Teraz jego losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24