03.09.2021 13:16 0 MW

Duża frekwencja podczas Gminnego Dnia Seniora

Fot. UMiG Pelplin

Pelplińscy seniorzy tłumnie zjawili się podczas Gminnego Dnia Seniora. Organizatorzy zapewnili im wiele atrakcji.

Poniedziałek (30 sierpnia) seniorzy prawdopodobnie zapamiętają na długo. W hali sportowej przy ZKiW Nr 1 w Pelplinie odbył się Gminny Dzień Seniora.

Organizatorzy zapewnili szereg atrakcji oraz darmowy transport na to wydarzenie. Nieco starsza młodzież mogła napić się kawy i zjeść słodkie małe co nie co.

_dsc5978.jpg

Ponadto w fotobudce zrobili sobie kilka zdjęć na pamiątkę. O zdrowie i kondycję zadbali pracownicy z Pelplińskiego Centrum Zdrowia, którzy mierzyli ciśnienie, pomiary cukru i tkanki tłuszczowej. Poradą służył dietetyk, który zachęcał i szczegółowo omawiał tajniki zdrowego jedzenia. Do dyspozycji seniorów byli również pracownicy ZUS oraz NFZ.

Fot. UMiG Pelplin

Panie miały okazję zadbać i doradzić się w kwestiach urody. W związku z obowiązkiem spisu powszechnego pracownicy urzędu zorganizowali mobilny punkt Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 oraz programu „Czyste Powietrze”.

Fot. UMiG Pelplin

Organizatorzy ze względu na frekwencję zapowiedzieli, że w następnym roku również je zorganizują i zaproszą uczestników na to wydarzenie ponownie.

Fot. UMiG Pelplin


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24