31.08.2021 14:31 0 MW

39-latek potrącił 82-letnią staruszkę

Fot. KPP w Tczewie

Na ulicy Władysława Jagiełły w Tczewie 30 sierpnia kierowca cofając potracił starszą panią. Badania alkomatem wykazały, że kierujący pojazdem był trzeźwy. Mieszkanka powiatu tczewskiego w trafiła do szpitala.

Funkcjonariusze z tczewskiej Komendy Powiatowej Policji badają sprawę wypadku, do którego doszło 30 sierpnia na ul. Władysława Jagiełły. Według policjantów 39-letni kierowca volkswagena w strefie zamieszkania potrącił 82-letnią kobietę, mieszkankę powiatu tczewskiego. Starsza Pani w trafiła z licznymi obrażeniami do szpitala w Tczewie.

Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Policjanci po raz kolejny apelują do każdego uczestnika ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze, zwłaszcza w strefie zamieszkania, gdzie piesi mają pierwszeństwo przed pojazdami. Przypominamy, że w strefie zamieszkania obowiązuje ograniczenie prędkości pojazdów do 20 km/h, tak aby kierowcy mogli obserwować ruch pieszych i w porę zareagować widząc np. osobę przechodzącą przez jezdnię.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24